Casa Amuri

  • Ledikanten/ Babybedden
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Casa Amuri Palermo appartement ligt op 17 minuten van het Regionale Archeologische Museum Antonio Salinas. Het appartement biedt een terras en een eersteklas ligging amper 350 meter afstand van het Internationaal Poppenspeelmuseum Antonio Pasqualino en op 2 km van La Cuba.

Er wordt een complete keuken aangeboden.

Het 1-badkamer appartement is te vinden in de wijk La Kalsa in Palermo, niet ver van de San Giovanni degli Eremiti. Tijdens het verkennen van Palermo kunnen gasten gemakkelijk de Botanische Tuin van Palermo op loopafstand van nog geen 8 minuten bereiken. Casa Amuri appartement is gelegen op 2 km van Notarbartolo treinstation en maar 150 meter afstand van Foro Umberto I - Porta Felice busstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Casa Amuri Palermo
Alloro House With Terrace By Wonderful Italy
Mobiele prijsaanbieding

Alloro House With Terrace By Wonderful Italy

10
Voortreffelijk 3 beoordelingen
66 m van de accommodatie
USD 165 USD 149
per nacht
Barbaro Apartments
Mobiele prijsaanbieding

Barbaro Apartments

8.8
Fantastisch 14 beoordelingen
91 m van de accommodatie
USD 78 USD 70
per nacht
Heima Suite
Mobiele prijsaanbieding

Heima Suite

202 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer19082053C257369,IT082053C2S7A3EVTQ
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Casa Amuri appartement gelegen?
      Casa Amuri appartement is in de wijk La Kalsa in Palermo gesitueerd, op 400 meter verwijderd van het Marina plein.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Casa Amuri appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Palermo een bezoek brengt aan het Marina plein (450 m) en de Catacomben van de Capucijnen 2 km verwijderd van Casa Amuri appartement.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere 'Nni Franco U'Vastiddaru en Antica Focacceria San Francesco restaurants, gelegen op ongeveer 7 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Casa Amuri appartement?
      Casa Amuri appartement is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Casa Amuri Palermo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten